8.Sınıf Fen Mevsimler ve İklim Testi İndir PDF - Test Çöz

30 Kasım 2020 Pazartesi

8.Sınıf Fen Mevsimler ve İklim Testi İndir PDF

Merhabalar arkadaşlar yeni nesil mevsimler ve iklim test sorularını aşağıda yer alan bağlantı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

8.sınıf fen lgs mevsimler ve iklim pdf test soruları içerisinde yeni nesil fen soruları  yer almaktadır. Cevap anahtarlı olarak hazırlanan yeni nesil beceri temelli mevsimler ve iklim test soruları öğrencilerinizin son tekrarı yapmaları için oldukça önemlidir. İklim ve hava olayları ve mevsimlerin oluşumu ile ilgili lgs sınavında bir çok soru çıkacaktır. Lütfen dikkat edelim :)

Bir de gelen yoğun mesajlardan sonra yayınlanan meb fasikülleri içerisinde yer alan sadece test soruları seçilerek tek pdf olarak aşağıya eklenmiştir. Fasiküllerin tamamını indirmek için cevaplitestler.com/2020/11/meb-calisma-fasikul-tum-siniflar adresini kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan bağlantı ile 1.ünite fasiküllerinin içerisinde yer alan SADECE TEST sorularını çözebilirsiniz.

Ayrıca 8.sınıf fen testleri kategorisi içerisinde yer alan diğer konularla ilgili soruları da mutlaka çözün arkadaşlar. 8.sınıf yeni nesil lgs fen test soruları Cevaplı Testler sitemiz içerisinde sizlere sunulmaktadır :)

İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)


3 yorum:

  1. Çok güzel bir site! Sonunda çözülecek soru buldum! Teşekkür ederim "cevaplitestler.com"!

    YanıtlayınSil
  2. Gerçekten güzel testler var. Teşekkürler 😊

    YanıtlayınSil