8.Sınıf Matematik Çarpanlar ve Katlar Testi İndir PDF - Test Çöz

9 Ocak 2021 Cumartesi

8.Sınıf Matematik Çarpanlar ve Katlar Testi İndir PDF

Merhabalar sevgili arkadaşlar. Sizlerle bu test içeriğimizde çarpanlar ve katlar pdf test soruları paylaşacağım.

8.sınıf lgs çarpanlar ve katlar yeni nesil pdf test soruları içerisinde yer alan bu sorular çıkmış lgs soruları, bursluluk sınav soruları ve il milli eğitim müdürlükleri tarafından hazırlanan sorulardan hazırlanmıştır. 

Çarpanlar ve katlar  yeni nesil pdf test soruları da çıkmış lgs soruları, bursluluk soruları ve il milli eğitim müdürlükleri tarafından hazırlanan sorulardan oluşuyor.

Aşağıda verilen pdf 8.sınıf çarpanlar ve katlar soruları  ile ilgili çözümleri yaptığınız zaman konu eksiğiniz kalmayacaktır. Cevap anahtarları da ayrı olarak eklenmiştir.

Ayrıca daha önce 300 soruluk üslü sayılar ve köklü sayılar ile ilgili de bir çalışmayı cevaplitestler.com/2020/04/8-sinif-uslu-koklu-sayilar-pdf bu adreste sizlerle paylaşmıştım. İsterseniz bu testi de indirebilirsiniz.

Burada yer alan soruları isterseniz EBA üzerinden de öğrencileriniz ile paylaşabilirsiniz. Test sorularını cevap anahtarları ise ayrı bir pdf olarak hazırlanmıştır. Aşağıda verilen google drive bağlantıları ile testleri ve cevap anahtarlarını kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Gmail hesabınız açık olursa indirme işleminiz daha kolay olacaktır.NOT : Çarpanlar ve katlar Test 1 içerisinde 20 soru orta seviye ve kazanımlara yönelik, test 2 içerisinde 25 soru orta seviye ve kazanımlara yönelik test 3 içerisinde ise 100 soru yeni nesil çarpanlar ve katlar test sorularıdır. 

3 yorum: