8.Sınıf Matematik Üslü Sayılar Testi İndir PDF - Test Çöz

9 Ocak 2021 Cumartesi

8.Sınıf Matematik Üslü Sayılar Testi İndir PDF

8.sınıf üslü sayılar pdf test soruları içerisinde yer alan sorular ile eksiklerinizi kapatabilirsiniz. 8.sınıf yeni nesil pdf test soruları dışında yer alan 8.sınıf lgs deneme sınavlarını çözmek için cevaplitestler.com/2020/04/8-sinif-deneme-sinavlari-pdf-indir adresinde yer alan sorulara da kesinlikle bakmanız gerekiyor.

8.sınıf lgs üslü sayılar konusu ile ilgili LGS sınavında bir çok soru çıkacaktır. Bundan dolayı dikkatli olmakta büyük fayda var diye düşünüyorum.

Aşağıda yer alan üslü sayılar test sorularının cevapları ayrı olarak verilmiştir. Kolay bir şekilde test sorularını ve cevap anahtarlarını indirebilirsiniz.

İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)


8.SINIF ÜSLÜ SAYILAR TEST SORULARI İNDİR PDF 243 SORU

NOT 1: Üslü sayılar Test 1 içerisinde 25 soru orta seviye ve kazanımlara yönelik, test 2 içerisinde 25 soru orta seviye ve kazanımlara yönelik test 3 içerisinde 38 soru kazanımlara yönelik üslü sayılar test sorularıdır. 


NOT 2: Yeni nesil üslü sayılar test 1 içerisinde 74 soru, yeni nesil üslü sayılar test 2 içerisinde ise 81 tane yeni nesil üslü sayılarla ilgili test soruları yer almaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme