8.Sınıf LGS Matematik Üslü Sayılar Köklü Sayılar Test Soruları 300 Soru PDF - Test Çöz

29 Nisan 2020 Çarşamba

8.Sınıf LGS Matematik Üslü Sayılar Köklü Sayılar Test Soruları 300 Soru PDF

Merhabalar arkadaşlar. Daha öncesi yayınlamış olduğum 8.sınıf matematik 1.dönem genel tekrar test soruları sizlerden büyük ilgi gördüğü için sizlere 300 soruluk pdf ve cevap anahtarlı güzel bir test derlemesi yaptım.

Soruları nette baya bir araştırma yaparak buldum ve 7 tane pdf dosyayı birleştirdim. Google'a 8.sınıf matematik üslü sayılar testi indir ya da 8.sınıf matematik köklü sayılar pdf test indir gibi aramalar yaparsanız aslında biraz zaman ve uğraş verse de bir çok test sorusu bulabilirsiniz :) Ben de bulduğum bu test sorularını birleştirme yaparak sizlere sundum arkadaşlar.

8.sınıf matematik üslü sayılar lgs test soruları içerisinde toplam 115 test sorusu yer almakta. 8.sınıf matematik köklü sayılar lgs test soruları içerisinde ise toplam 185 test sorusu yer almaktadır. 8.sınıf matematik üslü sayılar ve köklü sayılar test sorularının sonlarına cevap anahtarı da eklenmiştir bilginize :)

Bazen mailler geliyor hocam siz mi düzenleme yapıyorsunuz diye cevaplı testler sitesi içerisinde yer alan hiç bir içerik sitemiz tarafından hazırlanmıyor nette daha önce hazırlanan test soruları ve diğer çalışmalar birleştirilerek sizlere sunuluyor. Neden böyle bir şey yapıyorum derseniz aslında çok basit. Çünkü aradığımız zaman bir şeyi bulması çok zor oluyor. Şu an burada 300 soru bir arada mesela. Üslü sayılar ve köklü sayılar ünitesi bittikten sonra kolay bir şekilde bir kere çıktı alıp işinizi halledebilirsiniz. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Son olarak hocam bu sorular hangi yayın evinden alınıyor vs sorular da oluyor yukarıda da açıkladığım gibi benim bu konularda bilgim yok. Ben nette sunulan içerikleri derleme yapıp sunuyor eğer hocam bu içeriklerden ben rahatsızım kaldırın şeklinde sadece 1 mail ya da yorum bile gelirse içeriği kaldıracağımı da açık yüreklilikle söylemek istiyorum saygılar :)İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)

8.SINIF MATEMATİK ÜSLÜ VE KÖKLÜ SAYILAR 300 SORU İNDİR

Kaynak:http://matfentestindir.blogspot.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme