8.Sınıf Matematik Köklü Sayılar Test Soruları 519 Soru PDF - Test Çöz

9 Ocak 2021 Cumartesi

8.Sınıf Matematik Köklü Sayılar Test Soruları 519 Soru PDF

Merhabalar arkadaşlar. Daha öncesi yayınlamış olduğum 8.sınıf matematik 1.dönem genel tekrar test soruları sizlerden büyük ilgi gördüğü için sizlere 332 soruluk pdf ve cevap anahtarlı güzel bir test derlemesi yaptım.

8.sınıf lgs matematik köklü sayılar  test soruları daha önceki yıllarda sorulan bursluluk sınav soruları, TEOG, LGS gibi sorulardan derlenerek hazırlanmıştır.

8.sınıf matematik lgs köklü sayılar test soruları indir dosyası ile öğrenciler temel kazanımları kolay bir şekilde kazanır. Daha sonra beceri temelli yeni nesil 8.sınıf köklü sayılar test sorularına geçiş yapabilir.

Ayrıca il memler tarafından yayınlanan örnek sorular içerisinde yer alan yeni nesil beceri temelli köklü sayılar test soruları da derlenerek eklenmiştir.

Soruların cevap anahtarları eklenmiştir. 8.sınıf köklü sayılar test soruları Google drive a eklidir. Kolay bir şekilde indirebilirsiniz.


İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)

8.SINIF KÖKLÜ SAYILAR TEST SORULARI İNDİR PDF 133 SORU


NOT 1: Test 1 içerisinde 30 soru orta seviye ve kazanımlara yönelik, test 2 içerisinde 30 soru orta seviye ve kazanımlara yönelik test 3 içerisinde ise 30 soru, test 4 içerisinde 43 soru yer almaktadır.


8.SINIF KÖKLÜ SAYILAR YENİ NESİL TEST SORULARI İNDİR PDF 163 SORU


NOT 2: Test 1 içerisinde 40 soru, test 2 içerisinde 41, test 3 içerisinde 41, test 4 içerisinde 40 adet il memler tarafından hazırlanan yeni nesil matematik test soruları vardır.

8.SINIF KÖKLÜ SAYILAR ÇIKMIŞ LGS TEST SORULARI VE ÖRNEK SORULAR PDF İNDİR 36 SORU8.SINIF KÖKLÜ SAYILAR 2.ÜNİTE FASİKÜL SORULARI 187 SORU

7 yorum: