8.Sınıf LGS Türkçe Deneme Sınavı İndir 225 Soru PDF-2 - Test Çöz

22 Mayıs 2020 Cuma

8.Sınıf LGS Türkçe Deneme Sınavı İndir 225 Soru PDF-2

Merhabalar sevgili arkadaşlar. Bildiğiniz gibi iller tarafından 8.sınıf öğrencileri için çeşitli çalışma soruları hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde birinci 1000 soruluk bir soru arşivi çeşitli iller tarafından hazırlanmıştı. İllerin hazırladığı birinci 1000 soru içerisinden 200 soruluk bir Türkçe sorusu çıkmıştı ve bunları cevaplitestler.com/2020/05/8-sinif-turkce-deneme-sinavi-indir-1 adreste paylaşmıştım. Daha önce indirmeyen ya da görmeyen arkadaşlar varsa mutlaka bu soruları da LGS sınavı öncesi öğrencileriniz ile çözmenizde fayda var.

İkinci 1000 soruluk çalışma soruları içerisinde ise tam 225 tane Türkçe sorusu yer almakta ve o Türkçe sorularını da aşağıda yer alan bağlantı ile indirebilirsiniz. Ayrıca 8.sınıf 1.dönem genel tekrar testi içerisinde de 90 soru yer almaktadır. O testi de indirerek kullanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan indir bağlantısı ile 225 soruluk türkçe denemesini cevap anahtarı bağlantısı ile de cevap anahtarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca site içerisinde 8.sınıf türkçe lgs denemeleri indir ya da 8.sınıf türkçe pdf deneme indir şeklinde aramalar yaparak yeni nesil denemeleri bilgisayarınıza ya da tabletinize indirebilirsiniz.


İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)
225 soruluk Türkçe LGS Deneme Sınavı PDF İndir - Cevap Anahtarı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme