5.Sınıf Sosyal 6.Ünite Testi İndir PDF (Etkin Vatandaşlık) - Test Çöz

2 Ağustos 2023 Çarşamba

5.Sınıf Sosyal 6.Ünite Testi İndir PDF (Etkin Vatandaşlık)

Merhabalar arkadaşlar. 5.sınıf sosyal testleri kategorisi içerisinde yer alan etkin vatandaşlık test soruları ile ilgili yapılan çalışmaları aşağıda yer alan bağlantılar ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


5.sınıf sosyal 6.ünite testi içerisinde bir çok soru yer almaktadır. 5.sınıf sosyal etkin vatandaşlık test sorularının cevap anahtarı son sayfada yer almaktadır. 5.sınıf sosyal bilgiler 6.ünite etkin vatandaşlık test soruları iller tarafından hazırlanan fasikül soruları, kazanım testleri ve meb beceri temelli testlerden derlenerek hazırlanmıştır.


Testleri isterseniz eba ile öğrencilerinize gönderebilirsiniz.


5.sınıf sosyal bilgiler testleri ile ilgili ve diğer testleri cevaplitestler.com içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca soruların tamamı google drive a eklidir. Gmail hesabınız açık olursa daha kolay bir şekilde indirebilirsiniz.


İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)

5.SINIF SOSYAL 6.ÜNİTE TESTİ İNDİR PDF (ETKİN VATANDAŞLIK)


5.Sınıf Sosyal Etkin Vatandaşlık Test Soruları PDF-1 28 Soru 5.Sınıf Sosyal Etkin Vatandaşlık Test Soruları PDF-2 39 Soru 5.Sınıf Sosyal Etkin Vatandaşlık Test Soruları PDF-3 30 Soru 5.Sınıf Sosyal Etkin Vatandaşlık Test Soruları PDF-4 5.Sınıf Sosyal Etkin Vatandaşlık Test Soruları-4 CEVAPLAR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder