6.Sınıf Türkçe Yazılı Soruları ve Cevapları 2023 2024 - Test Çöz

16 Eylül 2023 Cumartesi

6.Sınıf Türkçe Yazılı Soruları ve Cevapları 2023 2024

6.Sınıf Türkçe 1.Dönem 1.Yazılı Soruları
6.Sınıf Türkçe 1.Dönem 2.Yazılı Soruları
6.Sınıf Türkçe 2.Dönem 1.Yazılı Soruları
6.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı Soruları

6.sınıf türkçe yazılı soruları öğretmen, öğrenci ve velilerimiz için hazırlanmıştır. Sınava girmeden önce kendilerini denemek isteyen öğrencilerimiz, soru hazırlarken sorulardan faydalanmak isteyen öğretmenlerimiz gönül rahatlığıyla kullanabilirler.


cevaplitestler.com/6-sinif-turkce-testleri
cevaplitestler.com/6-sinif-yazili-sorulari
6.Sınıf Deneme Sınavları


İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)

Ayrıca cevaplitestler.com/p/6-sinif-testleri kategorisi içerisinde 6.sınıf tüm dersler ile ilgili yapılan çalışmaları pdf ve cevap anahtarlı olarak indirebilirsiniz.


6.sınıf türkçe yazılı soruları içerisinde genelde doğru yanlış, boşluk doldurma, eşleştirme ve test soruları yer almaktadır. 


Aşağıdan indireceğiniz testler pdf formatında hazırlanmıştır. WORD formatında isteyen arkadaşlar olursa instagram.com/cevaplitestler adresinden iletişime geçerlerse word formatında da gönderebilirim.


Aşağıda verilen 6.sınıf türkçe yazılı soruları pdf  olarak Google drive hesabına eklidir. Gmail hesabınız açık olursa yazılı sorularını daha kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

NOT: Birden fazla yazılı sorusu örnekleri paylaşılmıştır. Bazı yazılı sorularının test kısımları bazı yazılı sorularının doğru yanlış kısımları bazılarının da boşluk doldurma kısımları aynı olabilir. 


Bu sayfada yer alan soruların tamamı gerçek sınavlar uygulanmış sorulardır. 

3 yorum:

  1. testlerin cevaplarına nereden ulaşıyoruz?

    YanıtlaSil
  2. youtube kanalının ismi ne acaba ben bu siteyi instegramda buldum soruları gerçekten harika ama youtube hesabını bulamadım

    YanıtlaSil