8.Sınıf Matematik LGS Deneme Sınavı İndir Ücretsiz PDF 100 Soru - Test Çöz

9 Aralık 2020 Çarşamba

8.Sınıf Matematik LGS Deneme Sınavı İndir Ücretsiz PDF 100 Soru

Merhabalar sevgili arkadaşlar. Daha önce sizlerle 8.sınıf matematik kurumsal denemeler başlığı altında çeşitli denemeler paylaşmıştım. Eğer hala o sayfaya göz atmadıysanız 8.sınıf matematik kurumsal denemelere de bir göz atmanızı öneririm. O sayfa sürekli olarak güncel kalacaktır ve içerisinde çok sayıda matematik lgs deneme sınavı eklenecektir.


Ayrıca yine lgs deneme sınavları pdf adresi içerisinde yer alan denemeler de il memler ve bir çok yayın evi tarafından ücretsiz bir şekilde dağıtılan denemelerden oluşmaktadır.


Aşağıda yer alan 8.sınıf matematik lgs deneme sınavı içerisinde 5 tane denemenin birleşmiş halini bulacaksınız arkadaşlar. Toplam 100 adet matematik sorusu. 8.sınıf matematik 100 soru içerisinde daha çok 1.dönem konuları ile ilgili sorular yer almaktadır.


Özellikle matematikte üslü sayılar, köklü sayılar, çarpanlar ve katlar konularının pekiştirilmesi için bu tarz soruların çok iyi olduğunu düşünüyorum. 8.sınıf matematik lgs deneme sınavı cevap anahtarı ise son sayfada paylaşılmıştır.


8.sınıf matematik 100 soruluk lgs deneme sınavı google drive a eklidir. İstediğiniz gibi kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca denemeleri eba üzerinden öğrencilerinize gönderebilirsiniz.


İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)

8.SINIF MATEMATİK 100 SORULUK LGS DENEME SINAVI İNDİR PDF


İndir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme