8.Sınıf İnkılap Tarihi Milli Uyanış Bağımsızlık Yolu 2.Ünite Testi İndir PDF - Test Çöz

30 Haziran 2022 Perşembe

8.Sınıf İnkılap Tarihi Milli Uyanış Bağımsızlık Yolu 2.Ünite Testi İndir PDF

Merhaba sevgili lgs öğrencilerim ve değerli öğretmen arkadaşlarım. Bu yazımızda 8.sınıf inkılap tarihi 2.ünitesi olan milli uyanış bağımsızlık yolu ünitesi ile ilgili hazırlanan lgs tarzı sınav sorularınız sizlerle paylaşmak istiyorum.

cevaplitestler.com/p/8-sinif-testleri adresi içerisinde 8.sınıflar tüm dersler testlerini bulabilirsiniz :) Cevap anahtarlı ve pdf.

8.sınıf 2.ünite pdf test soruları içerisinde harika sorular yer almaktadır. 8.sınıf milli uyanış bağımsızlık yolu ünitesi ile ilgili lgs sınavında karşınıza bir çok soru çıkmaktadır. Lütfen bu konuya özen veriniz. 8.sınıf lgs deneme sınavları pdf adresi içerisinde yer alan inkılap tarihi deneme sınavlarını da mutlaka çözünüz.

Son olarak 8.sınıf inkılap testleri içerisinde yer alan online kazanım testlerini de çözmeyi de unutmayın :)

Aşağıda yer alan soruların bazıları çeşitli il memler tarafından yayınlanan sorulardan derlenerek hazırlanmıştır. Antalya, Gümüşhane, Erzincan, Kocaeli gibi illerin yayınladığı fasiküllerde yer alan test soruları öğrencilerimiz ve öğretmen arkadaşların daha kolay kullanacağı düşünülerek hazırlanmıştır. Fasiküllerin tamamını https://odsgm.meb.gov.tr/ adresinden indirebilirsiniz.

Ayrıca diğer sınıflarla ilgili toplu tek pdf olarak meb çalışma fasiküllerini TEK PDF şeklinde indirmek isterseniz cevaplitestler.com/meb-calisma-fasikul-tum-siniflar bu adresten indirebilirsiniz.

Anlamadığınız yerleri aşağıda adresini bıraktığım instagram adresi üzerinden sorabilirsiniz.

İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)

4 yorum:

 1. cevap anahtari nerede??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 8.sınıf inkılap tarihi 2.ünite test soruları ve cevapları testlerin en son sayfasında yer almaktadır.

   Sil
 2. çok zordu 1 doğrum var birazcık kolay sorun

  YanıtlaSil
 3. Helal ben 20 sorudan 18 doğru

  YanıtlaSil