8.Sınıf Fen LGS Deneme Sınavı İndir Ücretsiz PDF-6 (97 Soru) - Test Çöz

16 Ekim 2020 Cuma

8.Sınıf Fen LGS Deneme Sınavı İndir Ücretsiz PDF-6 (97 Soru)

Merhabalar sevgili arkadaşlar. MEB tarafından 8.sınıf çalışma kitabı yayınlandı ve bu yayınlanan kitaplar içerisinde çeşitli iller tarafından her dersten çeşitli sayılarda sorular hazırlandı. Ayrıca diğer iller tarafından yayınlanan sorular da yine cevaplitestler.com sitesi içerisinde sizlerle olacak.

Bu sayfada 6 il tarafından yayınlanan fen bilimleri sorularını sizler için bir araya  getirdim pdf haline dönüştürdüm ve sayfa sonuna da cevap anahtarını ekledim.

* Aydın
*Ardahan
*Aksaray
*Ankara
*Balıkesir
*Afyonkarahisar

8.sınıf fen deneme sınavları ile ilgili diğer içerikleri cevaplitestler.com/2020/04/8-sinif-deneme-sinavlari-pdf-indir adresi içerisinde bulabilirsiniz.

Dosyayı indirmek çok kolay arkadaşlar. Site içerisinde yer alan tüm dosyalar google drive a eklidir. Eğer dosya çok fazla indirilirse kota sorunu oluyor. Bu sorunu aşmak için gmail hesabınızı açarak google drive dan kota sorunu olmadan kolay bir şekilde dosyaları indirebilirsiniz.

İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)

Aşağıda verilen drive bağlantısı ile 97 soruluk fen kurumsal lgs deneme sınavını indirebilirsiniz. Soruları EBA da öğrencilerinize gönderebilirsiniz ve güzel bir çalışma yapabilirsiniz.

97 SORULUK FEN BİLİMLERİ YENİ NESİL LGS DENEMESİ İNDİR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder