8.Sınıf İnkılap Tarihi Yazılı Soruları - Test Çöz

21 Ekim 2021 Perşembe

8.Sınıf İnkılap Tarihi Yazılı Soruları

8.sınıf inkılap tarihi yazılı soruları öğretmen, öğrenci ve velilerimiz için hazırlanmıştır. Sınava girmeden önce kendilerini denemek isteyen öğrencilerimiz, soru hazırlarken sorulardan faydalanmak isteyen öğretmenlerimiz gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

8.sınıf inkılap tarihi yazılı soruları içerisinde genelde doğru yanlış, boşluk doldurma, eşleştirme ve test soruları yer almaktadır. Aşağıdan indireceğiniz testler pdf formatında hazırlanmıştır. WORD formatında isteyen arkadaşlar olursa instagram.com/cevaplitestler adresinden iletişime geçerlerse word formatında da gönderebilirim.

Aşağıda verilen 8.sınıf inkılap tarihi yazılı soruları Google drive hesabına eklidir. Gmail hesabınız açık olursa yazılı sorularını daha kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

NOT: Birden fazla yazılı sorusu örnekleri paylaşılmıştır. Bazı yazılı sorularının test kısımları bazı yazılı sorularının doğru yanlış kısımları bazılarının da boşluk doldurma kısımları aynı olabilir. Bu sayfada yer alan soruların tamamı gerçek sınavlar uygulanmış sorulardır. Konu ve müfredat değişmediği için her sene soruların bazı kısımları değiştirilmiştir. Lütfen çıktı alırken dikkat edip alın sonra aaa bu soruların bazı kısımları aynıymış deyip bana kızmayın :)

8.Sınıf LGS Deneme Sınavları
8.Sınıf İnkılap Tarihi Testleri

8.Sınıf İnkılap 1.Dönem 1.Yazılı Soruları

8.Sınıf İnkılap 1.Dönem 1.Yazılı Soruları İndir-1
8.Sınıf İnkılap 1.Dönem 1.Yazılı Soruları İndir-2

8.Sınıf İnkılap 1.Dönem 2.Yazılı Soruları

Yazılı -1
Yazılı -2
Yazılı -3

8.Sınıf İnkılap 2.Dönem 1.Yazılı Soruları

Yazılı -1
Yazılı -2
Yazılı -3

8.Sınıf İnkılap 2.Dönem 2.Yazılı Soruları

Yazılı -1
Yazılı -2
Yazılı -3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder