8.Sınıf Fen Madde ve Endüstri Testi İndir PDF - Test Çöz

19 Ocak 2021 Salı

8.Sınıf Fen Madde ve Endüstri Testi İndir PDF

Merhaba arkadaşlar. 8.sınıf 4.ünite madde ve endüstri testi hazır. 8.sınıf fen testleri kategorisi içerisinde yer alan diğer testleri de mutlaka çözünüz.

8.sınıf 4.ünite madde ve endüstri pdf test soruları il memler tarafından yayınlanan deneme sınavları içerisinden detaylı bir şekilde seçilmiş ve lgs sınavında çıkma ihtimali yüksek sorular göz önüne alarak seçilmiştir. 

Yine il memler tarafından yayınlanan fasikül soruları içerisindeki sadece test soruları da seçilerek aşağıya bağlantı olarak eklenmiştir.

Cevap anahtarı son sayfaya eklenmiştir.

Yine sorulardan bazıları çeşitli iller tarafından hazırlanan çalışma fasiküllerinden derlenerek hazırlanmıştır. Soruları eba üzerinden öğrencilerinize gönderebilirsiniz. Lgs deneme sınavları pdf bağlantısı içerisinde yer alan yeni nesil lgs deneme sınavlarını da kesinlikle çözmenizde büyük fayda var.

Özellikle lgs yeni nesil fen test soruları içerisinden seçilerek hazırlanan bu sorular ile öğrencileriniz son tekrarlarını yapacaklardır. Dosya içerisinde yer alan konular;

 1. Periyodik sistem test soruları
 2. Fiziksel ve kimyasal değişimler
 3. Kimyasal tepkimeler
 4. Asitler bazlar

Aşağıda yer alan indirme bağlantısı ile 8.sınıf fen madde ve endüstri testini pdf olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. PDF sonlarında cevapları eklenmiştir arkadaşlar. testlerin daha çok öğretmen ve öğrencilerimize ulaşması için sosyal medya hesaplarınıza paylaşırsanız çok sevinirim.

İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)

8.SINIF 4.ÜNİTE FEN MADDE VE ENDÜSTRİ TESTİ İNDİR 


6 yorum:

 1. CEVAP ANAHAHTARINI GÖNDERİR MİSİNİZ

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. 8.sınıf madde ve endüstri testi pdf test sorularını cevap anahtarı son sayfada bakmadınız galiba :)

   Sil
  2. Son sayfada 🙄😀😀😀😀😀😀😀😁😁😁😁😁

   Sil
 2. İndirmede eror hatası veriyor bu PDF başka nasıl indirebilirim

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. 8.sınıf madde ve endüstri pdf testini lütfen chrome ile indirmeyi deneyin

   Sil