8.Sınıf Matematik Eşlik ve Benzerlik Testi İndir PDF 197 Soru - Test Çöz

4 Mart 2021 Perşembe

8.Sınıf Matematik Eşlik ve Benzerlik Testi İndir PDF 197 Soru

8.sınıf matematik testleri kategorisi içerisinde daha önce sizlerle 1.ünite, 2.ünite, 3.ünite, 4.ünite  8.sınıf matematik testleri ile ilgili çeşitli paylaşımlar yapmıştım.

Bu paylaşımında ise 8.sınıf matematik 5.ünite eşlik ve benzerlik pdf test sorularını sizlerle paylaşmak istedim. 

8.sınıf matematik eşlik ve benzerlik test sorularının cevap anahtarı ise son sayfada yer almaktadır. Ayrıca lgs deneme sınavları pdf sayfasında yer alan pdf denemeleri de kesinlikle çözmenizi öneririm.

Ayrıca daha önce 519 soruluk köklü sayılar ile ilgili de bir çalışmayı cevaplitestler.com/2020/04/8-sinif-uslu-koklu-sayilar-pdf bu adreste sizlerle paylaşmıştım. İsterseniz bu testi de indirebilirsiniz.

Eşlik ve benzerlik pdf test soruları ile ilgili lgs sınavında bir çok soru çıkmaktadır. Sınavda dikkat etmenizde büyük fayda var. 1.testte yer alan sorular kazanım testlerinden derlenmiştir.

Burada yer alan soruları isterseniz EBA üzerinden de öğrencileriniz ile paylaşabilirsiniz. Test sorularını cevap anahtarları ise ayrı bir pdf olarak hazırlanmıştır. 

Aşağıda verilen google drive bağlantıları ile testleri ve cevap anahtarlarını kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Gmail hesabınız açık olursa indirme işleminiz daha kolay olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder