8.Sınıf Dönüşüm Geometrisi Testi İndir PDF (Yeni Nesil Sorular) - Test Çöz

27 Haziran 2022 Pazartesi

8.Sınıf Dönüşüm Geometrisi Testi İndir PDF (Yeni Nesil Sorular)

8.sınıf dönüşüm geometrisi yeni nesil test soruları pdf  olarak hazırlanmıştır. 8.sınıf matematik dönüşüm geometrisi test soruları cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır. 

8.sınıflar tüm dersler testleri ile ilgili çalışmaları cevaplitestler.com/p/8-sinif-testleri adresinden indirebilirsiniz :)

8.sınıf matematik testleri kategorisi içerisinde daha önce sizlerle 1.ünite, 2.ünite, 3.ünite, 4.ünite, 5.ünite 8.sınıf matematik testleri ile ilgili çeşitli paylaşımlar yapmıştım.

Bu paylaşımında ise 8.sınıf matematik 6.ünite dönüşüm geometrisi pdf test sorularını sizlerle paylaşmak istedim. 

8.sınıf matematik dönüşüm geometrisi test sorularının cevap anahtarı ise son sayfada yer almaktadır. Ayrıca lgs deneme sınavları pdf sayfasında yer alan pdf denemeleri de kesinlikle çözmenizi öneririm.


Dönüşüm geometrisi pdf test soruları ile ilgili lgs sınavında bir çok soru çıkmaktadır. Sınavda dikkat etmenizde büyük fayda var. 1.testte yer alan sorular kazanım testlerinden derlenmiştir.

Burada yer alan soruları isterseniz EBA üzerinden de öğrencileriniz ile paylaşabilirsiniz. Test sorularını cevap anahtarları ise ayrı bir pdf olarak hazırlanmıştır. 

Aşağıda verilen google drive bağlantıları ile testleri ve cevap anahtarlarını kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Gmail hesabınız açık olursa indirme işleminiz daha kolay olacaktır.


İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)

8.SINIF DÖNÜŞÜM GEOMETRİSİ TESTİ İNDİR PDF

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder