8.Sınıf Üçgenler Testi İndir PDF (Yeni Nesil Sorular) - Test Çöz

27 Haziran 2022 Pazartesi

8.Sınıf Üçgenler Testi İndir PDF (Yeni Nesil Sorular)

8.sınıf üçgenler yeni nesil test soruları cevap anahtarlı  bir şekilde hazırlanmıştır. 8.sınıf matematik üçgenler testi pdf formatında olduğu için kolayca açabilir ve indirebilirsiniz :)

8.sınıf matematik testleri kategorisi içerisinde daha önce sizlerle 1.ünite, 2.ünite, 3.ünite, 4.ünite  8.sınıf matematik testleri ile ilgili çeşitli paylaşımlar yapmıştım. 

Ayrıca cevaplitestler.com/p/8-sinif-testleri adresi içerisinde 8.sınıflar ait tüm derslerin test sorularını pdf olarak bulabilirsiniz.

Bu paylaşımında ise 8.sınıf matematik 5.ünite üçgenler pdf test sorularını sizlerle paylaşmak istedim. 

8.sınıf matematik üçgenler test sorularının cevap anahtarı ise son sayfada yer almaktadır. Ayrıca lgs deneme sınavları pdf sayfasında yer alan pdf denemeleri de kesinlikle çözmenizi öneririm.

Ayrıca daha önce 519 soruluk köklü sayılar ile ilgili de bir çalışmayı cevaplitestler.com/8-sinif-uslu-koklu-sayilar-pdf bu adreste sizlerle paylaşmıştım. İsterseniz bu testi de indirebilirsiniz.

8.sınıf üçgenler pdf test soruları ile ilgili lgs sınavında bir çok soru çıkmaktadır. Sınavda dikkat etmenizde büyük fayda var. 1.testte yer alan sorular kazanım testlerinden derlenmiştir.

Burada yer alan soruları isterseniz EBA üzerinden de öğrencileriniz ile paylaşabilirsiniz. Test sorularını cevap anahtarları ise ayrı bir pdf olarak hazırlanmıştır. 

Aşağıda verilen google drive bağlantıları ile testleri ve cevap anahtarlarını kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Gmail hesabınız açık olursa indirme işleminiz daha kolay olacaktır.


İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)

2 yorum: